Cdo aktivitet nga ' ndeshja shqiperi-france ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka bërë njoftimin e zyrtare zyrtar për ndeshjet e Kombëtares së Shqipërisë ndaj Andorrës dhe ndaj Francës. For tickets and prices, please contact us in any of the phone numbers listed down below, in the Contact section of this page. Nese nuk gjeni ndonje oferte te mire, na kontaktoni pa hezitim ne telefon: 0234-387431. Hey! Kur hipni në autobus duhet të paraqisni biletën dhe rezervimin e sediljes. Firenzelines - Travel and Tours, Oraret e Udhetimeve ne Itali nga Tirana - Athine , Athine Tirane dhe cmimet e biletave me autobus. schedule 20:13 - 17 Nëntor, 2019. Fluturime per Kosove dhe udhetim me autobus per Prishtine, Tirane, Shkup. Federata Shqiptare e Futbollit kishte organizuar një festë hyrëse për inaugurimin e stadiumin, si koreografi nga fëmijët dhe përformime nga Flori Mumajesi, Aurela Gaçe dhe Er Flota Artani Travel ofron komoditetin e nevojshëm për një udhëtim të qetë drejt destinacionit tuaj. Ofrojmë cmimet më të lira në treg dhe cilësinë më të lartë, kjo na bën lider në sektorin e transportit. Rezervo nje bilet autobusi per ne Shqiperi dhe Itali. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' ndeshja shqiperi-france '. The stops in Albania are the following: Vlore, Fier, Lushnjë, Durres, Tirana, Shkodër. 2.8k likes. Ne Dosja AL do te gjeni lajme me te fundit rreth ' Shqiperi France '. SAN BENEDETTO DEL TRONTO (AP) - BERAT Sport Gazeta Express 19/10/2019 23:13. Shqipëria do të ketë një nga testet më të vështira të kësaj kampanje eliminatore të Kampionatit Evropian 2020, kur përballë do të … http://sportpress.al/ Every Wednesday, destination cities in Germany : Each Saturday, destination cities in Germany : Phone: +49 178 696 7117+49 178 696 7121+355 69 401 6167+355 69 215 8080+355 033 230 566Email: jusitravel05@gmail.comFacebook: jusi_travelAddress: Rruga Transballkanike (prane Portit), Vlorë. Stërvitjet zyrtare do të mbahen sot në stadiumin e ri 15:53 16/11/2019. Biletat për dy ndeshjet e ardhshme të Shqipërisë do të dalin në shitje të martën, më 22 tetor. Sherbim korrekt e profesional Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 © JUSI TRAVEL - Agjenci Udhetimi - All rights reserved. Pershtypjet nga klientet per Artani Travel jane 5 Yje! Shqiperi-France . Info sulla linea di autobus Albania – Italia, Arjani Travel – Partenze destinazioni, orari, prezzi. FSHF njofton për biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë . The origin of the bus trip Albania –> Germany is in the city of Vlore, Albania. Orari i fluturimeve direkte për Shqiperi nga aeroporte të ndryshëm. Ka startuar në orën 20:45, ndeshja prestigjioze mes Shqipërisë dhe Francës e vlefshme për eliminatoret e Europianit. Stadiumi “Air Albania” dhe mesazhi i tifozëve kuq e zi për Ramën. Artami Travel ofron bileta autobusi per ne Itali dhe Shqiperi! Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, koret “RAMA IK” refren. Posted on 02 April 2013. Tags: bellair albania 86, belle air albania, BelleAir Albania, Bileta Avioni, bileta avioni belleair, bileta te … Autobuset tanë i ushtrohen gjithmonë kontrollit teknik para cdo nisjeje. München-Tirane 135 Euro vetem nje … Bileta Avioni per Alitala nga Shqiperia per Itali dhe Europe. Cmimet: Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. Blej autobus, autobus minibus, kamion, kombi, autobartje të reja dhe të përdorura në MerrJep.com.Platforma e MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj. Ne do ju informojm per cdo ofert te re nga Artani Travel. “Si rezultat aranzhmane si dhe Lundrime me traget. san benedetto del tronto (ap) - berat Me i fundit. 20 talking about this. Shqipëria do të luajë edhe dy ndeshje eliminatore në kuadër të Euro 2020 në muajin nëntor. Pistoia ViaggiUfficio – Viale Frosini Attilio n.8, Mon - Fri: 9:00 - 19:00Closed on Weekends, Web Design, Mail Server & Seo Service nga Nardi Doda. AUTOBUS - LINJE NDERKOMBETARE AUTOBUSI , GERMANY ,ITALI , KOSOVE. Qytetet e Vlefshme ne Shqiperi. Duke filluar që nga dita e martë, 22 Tetor 2019, të gjithë anëtarët e FanClub “Tifozët e Kombëtares” mund të blejnë online biletat e tyre për dy ndeshjet e muajit nëntor. Ricerca guidata degli orari e dei percorsi degli autobus da Italia a Albania con Arjani travel. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. Linea di autobus Arjani Travel offre viaggi tra diversa città italiane e albanesi. Rezervoni fluturime direkte apo me tranzit (një stop) nga shumë qytete të gjermanisë dhe evropës për Shqiperi. 23:55 | 19 Tetor 2019 23:55 | 19 Tetor 2019 FSHF ka lëshuar një njoftim të rëndësishëm lidhur me biletat e ndeshjes Shqipëri – Francë. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. www.arjanitravel.com per i prezzi e gli orari delle linee di autobus. Tirane - Itali - Tirane . Cdo aktivitet nga ' Shqiperi France ' publikohet i pari dhe ne kohe reale. Please check your entries and try again. Konfirmimi i biletës me kthim LINJAT NDERKOMBETARE TE UDHETIMIT ME AUTOBUS. rrugetim autobus itali shqiperi maba viaggi nga 10 vite ofron udhetimet ma te sigurta dhe komode maba udhetime me autobuz milano tirana lezhe shkoder durres Policia e Shtetit, në prag të ndeshjes Shqipëri-Francë, ka njoftuar se ka shtuar masat e kontrollit të tifozëve që kërkojnë të fusin në stadium fishekzjarre dhe kapsolla. Vjeshta e koronavirusit, në Gjermani angazhohet edhe ushtria. dhe Kroacia. Nje gol i mrekullueshem i i ekzekutuar nga Ergys Kace ne ndeshjen Shqiperi - France ne "Elbasan Arena" . Ju mund te paguani nga PayPal ne cdo moment. Shqiperi; Maqedoni; English; Sport Gazeta Express 19/10/2019 23:13. Cdo jave numerojm nje mesatare mbi 700 klient qe na zgjedhin ne! Shqiperi Emri/ Bie nga çatia e banesës, ndërron jetë pedagogu 49- vjeçar në Korçë I dënuar me "arrest shtëpie", burri thyen masën dhe shkon në polici: Nuk ri dot me gruan Ne jemi nje agjensi udhetimi dhe ofrojme udhetime me autobus Shqiperi – Gjermani & Gjermani – Shqiperi cdo jave, diten e merkure dhe te shtune. Nisje 3 x ne Jave . Takimi i parë do të jetë më datë 14 ndaj Andorrës në Elbasan Arena, ndërsa më 17 […] Ky eshte Blogu i autobus.al - Sistemit te Rezervimit te Biletave Nderkombetare te Autobusit, ku ju do te gjeni artikuj te ndryshem interesant rreth sektorit te transportit te udhetareve. Sipas njoftimit, kontrollet nisin që në pikat e kalimit kufitar dhe përfundojnë te hyrjet e stadiumit. Tirane -Kosove -Tirane. Nga keto qytetet te Gjermanise ofrojme udhetime me autobus per Shqiperi: Dortmund, Essen, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Kassel, Mannheim, Stuttgart, Ulm und München. Ndeshjet Shqipëri - Francë në futboll ; Ndeshje gjithsej 4: Ndeshje gjithsej Fitore 0: Humbje Barazim 0: Barazim Humbje 4: Fitore Gola të shënuar 1: Gola të pranuar Gola të pranuar Drejtimi i levizjes :-Nga Mali i Zi . Edhe pse llogaritë e kualifikimeve janë mbyllur në këtë grup, kjo përballje pritet të jetë mjaft emocionuese për vetë faktit se përkon me ditën e inagurimit të impiantit modern “Air Albania”, i cili veprën më të madhe sportive në vend. There are trips every week on Wednesdays and Saturdays. schedule 20:30 - 17 Nëntor, 2019. Nëse keni biletë me kthim me date kthimi të pa caktuar, rezervoni në kohë sediljen e autobusit dhe konfirmoni biletën e kthimit online 24 orë para orarit të nisjes. Artani Travel ofron bileta autobusi Itali - Shqiperi dhe anasjelltas cdo te merkure dhe te shtune. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Tv Klan Ndeshja Shqipëri – Francë. Something went wrong. Rezervimi dhe shitja e biletave për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë, Shitja Online e biletave të autobusit për Malin e Zi, Serbinë, Bosnjë Hercegovinën, Republika Serpska, Maqedoninë dhe Kroacinë. Prishtine ,Prizren. We are a bus travel agency and offer bus trips from Germany to Albania and from Albania to Germany. Per rezervime ose per informacion per biletat dhe cmimet perkatese, na kontaktoni ne nje nga numrat e telefonit te listuar ne fund te faqes. Udhëtoni në të gjithë Italinë me cmimet më të ulëta në treg. Autobuset tone jane te standarteve moderne dhe shume komode! Linje Nderkombetare me Autobus 4 here ne jave , te Henen ,te Merkuren , te Premte dhe te Shtune fillon nga 80 euro Shqiperi France 1- 0 . Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Abonohuni ne sistemin tone te njoftimeve qe te informoheni ne kohe reale per gjithe te rejat tona. Peje , Gjakove . Ka startuar ndeshja Shqipëri-Francë, ku lojtarët dolën në fushë pas festës inauguruese të stadiumit “Air Albania Stadium”. schedule 22:30 - 17 Nëntor, 2019. The stops and destination cities in Germany are listed below. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane