Bulevardi Blu Bathore, Tirane, Albania +355 68 666 7858 / +355 68 252 7777 info@pati-travel.com Facebook Instagram Pati Travel Transport Gjermani Shqiperi Autobuz Minibuz Furgona Tirana Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Nisja Nga Tirana Ne Stamboll me autbus behet ne oren 12:00 Udhetimet me Autobuz Nga Stambolli ne Tirane behen cdo dite nga e HENA ne te SHTUNE Qyteti i Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s në Regensburg është destinacioni i ëndrrave për monumentet dhe kulturën e historisë... Delta City Podgorica - është qendra e parë dhe më e madhe tregtare në Podgoricë. It was opened on October 1, 2008. ... Bëra gati një valixhe të vogël, mora syzet, portofolin dhe pak para. Hafet Tours Phone +389 44 371 066 Email hafet-tours@hotmail.com Website hafet.getbybus.com Bus from Skopje to Tirana Ave. Nese keni pyetje per nisjen me autobus Gjermani-Shqiperi permes Italise, atehere na kontaktoni ne cdo kohe. Mbrritja në Tiranë. France Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Vetëm vajtje. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. 2.Fjetje 1 natë në Lion, 1 natë në Nisë dhe 1 natë në Milano. Autobusa me qera ; Rezervoni online . Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. August 22, 2016 18:37 ... Në periferi të Brukselit, policia ka plagosur një femër e cila ishte përpjekur të godasë me hanxhar tre persona, raporton Russia Today. “Na kanë thënë se do të hapet një terminal në orën 6 të mëngjesit, por ende nuk e dimë me siguri. Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Bileta / Udhetime Udhetime turistike drejt cdo destinacioni! Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Studentët janë të një universiteti në Tiranë. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. Nisja nga Prishtina ora 10.40. Pasagjer:. TEPELENË– Një aksídent ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në vendin e quajtur Ura-Bençës. CONTACT ME . Sistemimi dhe Fjetje … BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. 3 foto. ... Podgorica Airport (also known as Golubovci Airport) is located in Golubovci, 12 km south of Podgorica. München-Tirane 135 Euro vetem nje drejtim me tragetin e perfshire . Online Booking Engine that offers every type of tourist product to the user, Hotels, Apartments and other services, with a quick search according to a minimum input of information, which gives every kind of offer, ideal for all sorts of tourism, be it Corporate or end consumer. Transporti publik ka rifilluar punën pas arritjes së marrëveshjes me Bashkinë e Tiranës për të marrë një pagë të dytë lufte prej 40 mijë lekësh dhe ndryshimi i protokollit, dy kërkesat e tyre të panegociueshme, për të cilat kanë zhvilluar disa protesta. Sofia ndodhet në pjesën perëndimore të Bullgari... Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri sjellin harmoni në ambiente familiare. Nisja në orën 10:40. Tiranë 28 gusht 12:34. Udhëtime me kosto të ulët me autobus Trego biletën direkt në telefonin tënd Wi-Fi dhe priza në bord Rezervo tani! Nisja nga Prishtina ora 10.40. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. 3. Prenotoni sot Shkup bruksel na Kontaktoni Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë, Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mbrëmje vonë nga Stambolli. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Të paktën 29 persona janë vrarë, pasi autobusi me të cilin po udhëtonin, doli nga rruga në një autostradë në shtetin indian të Uttar Pradesh. Regensburg lies at the most northerly point in the course of the Danube, w... Delta City Podgorica is the first and the largest shopping mall in Podgorica. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi. +49/234-387431, 0179-5091634 All Rights Reserved. Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. By clicking on "Buy ticket" or "Select departure" (depending on search options) choose the desired bus route. Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Mbrritja në Paris ora 13.4 Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë. The history of the Dubrovnik airport can be divided into four different periods, the first of witch began in 1936. at an airport in a place called Gruda in Konavle. Ka edhe mundësi që të udhëtojmë me autobus në ndonjë vend fqinj dhe pastaj të kthehemi në Shqipëri”, thotë Nirvana. Me pas transferi në Hotel. Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Taksi. 1. Tiranë Prishtin ë. Gjithsej 16 lidhje për datën 12/29/2020 ... Kyçu me Facebook Kliko këtu nese keni harruar fjalëkalimin? Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport Cmimi 199 Euro / Personi 3 DITE 04/03/2020 Aksidentet rrugore janë të shpeshta në Indi. Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me qera Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me … Vjeshtë në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 3, 17, 25 dhe 27 Nëntor. Autobusi me targa greke ITY2760, po shkonte në Athinë për të marrë pasagjerë, ndërsa nuk ndodhej asnjeri […] Neës 24 raporton se kanë mbetur të plagosur disa persona ndërsa ende nuk dihet identiteti dhe gjendja e tyre shëndetësore. Bruksel, gruaja sulmon me hanxhar udhëtarët në autobus. Kerkoni cmim bilete me kedo shoqeri fluturimi dhe per kedo destinacion duke shkruar te. Udhëtimi zgjat 3.5 orë, pa ndalesa. bileta avioni, ofertat e fundit, bileta te lira, bileta me oferte, bileta autobusi, bileta trageti, bileta last minute, deva tours, adria ferries, ventouris Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (TIA) njofton se më datën 22 Mars 2016, avioni i linjës Tiranë – Bruksel – Paris që operohet nga Adria Airways, me 42 pasagjerë në bord, është nisur nga Tirana sot në orën 6.47 dhe është ulur në Paris, në aeroportin “Charles de Gaulle”. City Municipality of Ljubljana is one of the 11 city municipalities in the country. 3.Mëngjeset në Hotele. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. BusTicket4.me wishes you a safe journey. Vizitohen: Paris dhe Bruksel. ALL. Rama njoftoi mbylljen e kufijve, një autobus me 30 udhëtarë vjen në Tiranës përmes Kakavijës, Policia: Do vetëkarantinohen. Planifikoni lehtësisht udhëtimin tuaj me BalkanViator. Jadore Deluxe 5*, Plazh.com Ekskluzive, All Inclusive, Side, 7 Ditë €559. Komuna e Lubjanës është një nga 11 bashkitë e qytetit në vend. Done right, there are few better combinations in life than warm sand, stunning coastline and a heavy dose of blissful electronic music. 4.Shëtitje me Autobus 5.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit. 23 Janar, 2020. Avioni Tiranë-Bruksel ndryshon destinacion, ulet në Paris Publikuar tek: aktualitet , më 15:47 22-03-2016 Pas sulmeve në Bruksel avioni i linjës Tiranë- Bruksel i nisur nga aeroporti "Nënë Tereza" ka ndryshuar destinacion dhe është ulur në aeroportin e Parisit “Charles de Gaulle”. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. From the date of departure choose the one that suits you best taking into account price, departure time, carrier etc. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë – Paris. BusTicket4.me wishes you a safe journey. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Maja më e lartë e Bjeshkeve te Nemuna eshte ... Aeroporti Nënë Tereza (më para: Aeroporti i Rinasit) në Rinas, është aeroporti i kryeqytetit dhe njëkohësisht i vet... Lubjana është qyteti kryesor dhe më i madhi i Sllovenisë. Nisja në orën 20:10. tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Fjetje 4 Netë në Paris. I dyti për nga madhësia dhe numri i banorëve, pas Prishtin&eum... Sofia gjendet nën malin Vitosha, ka 1,300,000 banorë dhe është kryeqyteti i Bullgarisë. 8 Shtator, 2020. All Rights Reserved. Me pas transferi në Hotel. I entered in the bus and depa... One of the most attractive places in Kosovo is definitely Prizren. Udhetim Me Autobus Tirane Stamboll Behen cdo dite nga e HENA ne te DIELE pervec dites se premte qe ska udhetime. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Për autobus mund të drejtoheni në stacionin e sutobusëve, Rruga Garibaldi, me taksi nga Aeroporti i Prishtinës. 4. Nisjet në listë jepen me kohën e nisjes, kohëzgjatjen e udhëtimit, shoqërinë e transportit, cilësinë e autobusit, itenerarin e udhëtimit me gjithë kilometrazhin, uljet e mundëshme të çmimeve etj. ALL. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. Autobusat - Kerkoni mbi 150 000 linja te autobuseve ndermjet vendeve, ne Kosove Shqiperi dhe Maqedoni si dhe lidhjet e autobuseve me jashtë. tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Pas katër muajsh, sot rinisi punën transporti publik. I rritur : Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Mbrritja në Bruksel… Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Një autobus me studentë është aksidentuar në Sarandë, pasi është përplasur me një automjet tjetër në Qafën e Muzinës. Europcar Kosovo HQ +377 44 116 746. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon për ‘BalkanWeb’ se Arditi Spahiu është mik shtëpie i Erion Alibejt (vëllai i burrit të motrës), një personazh i njohur në botën e krimit në Elbasan, i cili u arrestua pak kohë më parë. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. Vajtja 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania Rr. 1.Fluturimi direkt Tiranë - Gjenevë dhe Milano - Tiranë. ... Rogner Hotel, Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", Tiranë Designed by MCN.AL. Bileta autobusi me cmime të lira nga Agjensi Turistike Kalemi Travel and Tours. Hoti me kabinetin e tij niset për në Tiranë me autobus; Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, dalin pamjet si ndodhi rasti (VIDEO) Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, reagojnë familjarët; Arrijnë helikat për parkun energjetik në Bajgorë (VIDEO) Serbi: Vritet një burrë nga Kosova, dyshohet se është pronari i “Selo Tours” Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Për prenotime na kontaktoni në: ☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747 Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + … dhe brenda 15 minutash gjat orarit te punes (08:00-19:30) do ju kthejme pergjigje .. Informacion me i hollesishem kliko - Tirana International Airport Pyetje. 2. Vendosa ti jap vetes një pushim të vogël dhe të shkoj në një ... Një ndër vendet më atraktive të Kosovës është padyshim Prizreni. 8 Shtator, 2020. Podgorica airpo... Tivat Airport is located in the south of Montenegro in the Bay of Kotor, 3 km south of Tivat, 8 km from Kotor and 20 km from Budva. ️ Bileta Avioni duke filluar nga 35€ , linje direkte me nisje nga Tirana Tiranë - Viene 35 € Tiranë - Torino 35 € Tiranë - Milano 35 € Tiranë - Venecia 35 € Tiranë - Bergamo 40 € Tiranë - Londër 45 € Tiranë - Pisa 55 € Tiranë - Berlin 50€ Tiranë - Verona 49 € Tiranë - Bruksel 55€ Tiranë - Paris 49 € Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Linje te rregullte me autobus nga Tirana TIRANE - SOFJE-merkure dhe te diele 19.00 TIRANE - KROACI - GJERMANI-merkure dhe te shtunde 08.00 TIRANE - BRUKSEL -cdo te shtunde 06.00 TIRANE - … 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Shoqeria Kopo-Trans ofron sherbime transporti turstike ose eventesh drejt cdo destinacioni me mjete . Udhëtim i përbashkët. Globi Travel & Tours, Tirana. Me Marrveshje. 14. TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.. BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë. Makina me qera. Mëngjeset në Hotele. Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. The airline of Montenegro Airlines is housed ... Ljubljana is the main and largest city of Slovenia. Bileta Avioni Shkup bruksel Me Cmimet me te mira online te lira per Bileta me Oferte Low Cost. Bus from Skopje to Tiranë Ave. Bruksel-Tiranë. Mësohet se ata po ktheheshin nga Saranda në drejtim […] Në autobus ndodheshin rreth 50 njerëz dhe udhëtonin në kryeqytetin indian, Nju Delhi. Nisja në orën 20:10. Vizitohet: Dubrovnik. The Valentine's Day reminds us once more that one should more often say "I love you". Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera Fusni qytetin e nisjes dhe qytetin e mbërritjes të udhëtimit Tuaj. Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Qyteti... Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. Edhe pse është dhënë urdhër për mbylljen e të gjitha linjave ajrore apo tokësore me Greqinë, një autobus me 30. Çdo katër minuta ndod Siç duhet edhe nga fotot, autobusi ka dalë nga rruga duke u përplasur me barrierat mbrojtëse të autostradës. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Dita e Pestë, 5 Nëntor 2012: Mëngjesi në Hotel. Me Shume Detaje: Në pagesën 219 Euro përfshihen:-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,-Akomodimi në hotel me … 5. The UNESCO World Heritage town of Regensburg is a dream destination for history monuments and culture. Me kthim. I rritur : VITI I RI NË BRUKSEL AMSTERDAM 6 DITË 30 DHJETOR 04 JANAR 599 €/P ️ PROGRAMI: DITA E PARË: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Tiranë Barcelonë me Autobus 28 Mars, 7 dite, €329 – Udhëtim me Guidë në Barcelonë. By clicking on "Buy ticket" or "Select departure" (depending on search options) choose the desired bus route. Koci: Faturën e 4 mijë dosjeve po e paguan Kosova. Në Tiranë nesër të gjitha gratë e vajzat udhëtojnë falas me autobus “Nesër transporti publik për gratë dhe vajzat e Tiranës do të jetë falas", është kjo dhurata e Bashkisë së Tiranës për gratë e kryeqytetit me … Autobusë nga Prishtinë për në Tiranë: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Sistemimi dhe Fjetje … Larnaca – Tiranë ... Me avion, autobus ose makinë me qira. Rent a Car Geti +377 44 205 500. Shëtitjet me autobus sipas programit. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zadar - Mynih - Paris - Milano - Tiranë. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Linja Nderkombetare me Autobuz, Tirane Gjermani , Tirane Kosove , Tirane Greqi ,Tirane Itali -Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll, Sofje dhe Selanik,-Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Autobusë nga Bruksel për në Shkupi: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Viend në Divjakë, Berat& Tiranë 3ditë/2net ; Vikend në Divjakë 2ditë/1natë Duration 3h Frequency Once daily Estimated price $17 - $40 Schedules at ms.mk. SHQIPËRI: Charles Michel nesër në Tiranë. After the Secan... "Mother Teresa" Airport (Rinas Airport) in Rinas is the airport of the capital and at the same time Albania's only international airport for civilian flights. Udhëtim 70-ditor me Autobus nga India në Angli. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Gefällt 2.032 Mal. Pasagjer:. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. TiranëBruksel 70€ ... – Fjetje 7 Netë All Inclusive në Hotele 3, 4 dhe 5*.– Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Burgas.Cmimet per person ne dhome 2she:Nisja 1 Gusht Tarifa »Hotel Svejest 3* € 329.00 Hotel Azurro 3* € 349.00 Hotel Chaika 4* € … Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. I prepared a small suitcase, took the glasses, wallet and a little money, and decided to give myself a little break and go on a trip to Ohrid. Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Qendra është nd... Historia e aeroportit të Dubrovnikut mund të ndahet në katër periudha të ndryshme, e para e filloi në vitin 1936 në një aeroport në nj&... Bjeshket e Nemuna janë një kurorë e lartë malore në skajin juglindor të sistemit malor Dinarik. Montenegro Airlines's technical bases are located there. Eksploro Bruksel me FlixBus Trego biletën në telefonin tënd Wi-Fi Rirezervo ose anulo udhëtimin tënd në mënyrë fleksibël Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Autobusi i la shqiptarët në qendër … Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Skenderbeu Pranë stacionit te trenit Durrës/ AL +355 5222 05 64 +355 69 762 7676 Werner-Hilpert-str.17 34117 Kassel / DE 0049 561 / 989 26 86 0800 0888; info@tirana.al; Sheshi Skënderbej, Nd. Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë - Prishtinë çdo të enjte e te diel! Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. bileta avioni tirane oslo; sa kushton bileta avjonit albani danimark; linja e autobusave tirane-prishtine; bileta per avion offert; bileta avioni nga tirana ne bruksel; bileta per suedi; fluturime tirane zurich; pagesa me avion tirane bari; linja tirane stamboll me autobus; aeroporti rinas albania orari i fluturimeve dt 28 04 2012 tirane rome Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh dhe trafik në qarkullim. Nga nisjet e ofruara zgjidhni atë që Ju përshtatet më mirë duke marrë parasysh çmimin, kohën e nisjes, shoqërinë e transportit etj. Enter the name of the city from which your trip starts, and the name of the city in which you're traveling to. Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. Transferimi me autobus komod për në Bruksel. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Shkruani ne inbox ose Kontaktoni :052262216 . Mësohet se një autobus i linjës Tiranë-Athinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Selanikut. Ajo u hap më 1 tetor te vitit 2008. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Akomodim në hotel: 3* , Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. Bëni tuajën bileta autobusi për në Gjermani, Itali, dhe vende të tjera. Mundesite per kontakt: Tel: +49/234-38 74 31 ose 0234-41 46 922 . ABA TRAVEL Pranverë në Paris dhe Bruksel, 5 Ditë €399, Nisja më 11 Mars. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. 19/08/2020 . Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. 2, Kodi postar 1001, Tiranë, Shqipëri Agjensi Turistike Mëngjeset në Hotele. Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me 38-vjeçarin shqiptar të vrarë mbrëmë në Bruksel. Mbrritja në Paris ora 13.40. Paguani "online" me kartë krediti, ose "offline". I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. -Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll, Stamboll - Tiranë,-Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.-Udhëtimi është në Grup. ... Autobus Taksi Makina me qera. Autobus. Na kontaktoni nëpërmjet e-mail ose numrit të telefonit. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. KinG Rent a Car +377 44 640 640. Rezervim për autobus ; Rezervim për aeroplan ; Rezervim për traget ; Ofertat e vikendeve . Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. Vajtja [ Tirana – Ancona ] 1 I rritur 117,70 EUR Vajtja [ Tirana – Athens ] 1 I rritur 92,70 EUR Vajtja [ Tirana – Milano BGY Orio Al Serio ] 1 I rritur 138,02 EUR Shkurti është një d... Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. Taking place on 10th - 17th June at the i... Athens is the capital of Greece and one of the most famous cities in Europe. Departures are described by departure time, duration, carriers, bus quality, schedules with mileage, discounts etc.