ÇMIMET ORARI . Bileta aeroplani. Rezervo. Qdo të premtë udhetime me Autobus Personal nga: Gjeneva; Lozana; Berni; cyrihu; Lucerni; Rreth nesh. Udhetime me Bus Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Rezervim i ri. 02 Shtator 2020. Zvicer . PROGRAMI I UDHËTIMIT ( Kosovë – Sërbi – Kroaci – Slloveni – Itali – Zvicër ) UDHËTIMI BËHET Ç’DO TE SHTUNE ME KËTE ORARË Vendi Ora e nisjes Vendi i nisjes Pejë 05:00 St.i Autobusave Deçan 05:15 Te Përmendorja Gjakovë 06:00 St.i Autobusave Prizren 07:00 St.i Autobusave Prishtinë 08:00 St.i Autobusave Ferizaj 08:30 Restorant Dani […] Adis Travel " pin. Zurich - Prishtinë e Gjenevë - Shkup pin. Logohu Agjent +377 44 184 195 ... Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, ... Kosovë . ... Bileta kthyese me autobus për Kosovë vetëm. 350 CHF. Me Barileva Turist udhëtimi Juaj do të jetë më i shkurtër, ju ofrojmë qasje pa pagesë në WiFi, Ju mund të shfletoni webfaqe, te bisedoni me … Shqipëri - Kosovë . Rezervime me traget drejt Shqipërisë dhe anasjelltas. E Mërkurë. info@shpejtimi.net +381 29 271 642 , +377 44 184 195 NISJET E RADHËS NGA KOSOVA PËR ZVICËR BËHET MË 6,8,9 JANAR 2021 ⏰ Nisjet nga Kosova organizohen nga: Rezervo. Tani mund te rezervoni ONLINE biletën Tuaj me autobus nga Kosova për në Mal Zi dhe anasjelltas, në shumë qytete si: Podgoric, Bar, Ulqin ... Për më tepër kliko tek Online! Agjensioni ynë ofron shërbim udhëtimi me autobus, aviobileta , aranzhmane turistike si dhe udhëtime me tr agete. 04 Shtator 2020. E Premte. Rezervoni me ne dhe përfitoni oferta fantastike. Linja Zvicer-ALB-Kosovë 14 vende të lira. Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Udhëtime me autobus. Udhetime me autobus ZVICER -KOSOVË-ZVICER. Tradita dhe … Udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove disa here ne jave. me clipart clipart autobus help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. Cilësia e shërbimit dhe çmimet konkuruese në treg na kanë bërë lider në Kosovë dhe më gjerë. Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. Udhetime te rregullta dhe komode nga shume qytete te gjermanise per Prishtine me Iliria Agentur +49/234-387431, 0179-5091634 zvicer kosov me autobus. ... Linja KOSOVË - ZVICËR - KOSOVË Kosovë: +381 38 610 015 +381 38 610 016 +381 38 610 017 +377 44 542 029 +386 49 344 260: pin. Linja Kosove-ALB-Zvicer 17 vende të lira. 09 Shtator 2020. Materialet e publikuara në këtë faqe janë pronë e Sharr Travel dhe nuk mund të përdoren pa autorizim. Rezervimi online i bus biletave. Udhëtimet me autobus, për # Zvicër vazhdojnë më datën 6,8,9 Janar KOSOVË - ZVICËR UDHËTIMI REALIZOHET ME AUTOBUS SUPER KOMOD # Zurich, # StGallen, # Will, # Luzern, # Bellinzona, # Bern, # Olten, # Basel, # Lausanne, # Geneve, etj. ÇMIMET ORARI . Mirë se vini te agjensioni turistik Edona me seli në Zvicer dhe në Kosovë. Udhetime me autobus Kosove Zvicer, Rezervime me traget, Linja e rregullt me autonbs Kosove Zvicer dhe Zvicer Kosove. Rinori Travel GmbH - Fluturime ne PRISHTIN - ZÜRICH - SHKUP - SKOPJE - BASEL: Flugticket KOSOVO SCHEIZ, Rezervo Online, Online Flugbuchen nach Kosova. 190 CHF. Me Beli Travel ju keni mundësi të pafundme zgjedhjesh. Kosovë - Shqipëri . Jemi agjension turistik i përkushtuar për të ofruar shërbime cilësore dhe korrekte për klientët tanë. Zvicer . Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. Lundrime me traget. Durmo Tours Wherever you go, pin.